خانه / روغن cbs / خرید روغن جانشین کره کاکائو cbs

خرید روغن جانشین کره کاکائو cbs

خرید روغن جانشین کره کاکائو سی بی اس cbs را می توانید در ۲ نوع قالبی و پوششی در کارتن ۲۰ و یا ۲۵ کیلویی به صورت مستقیم از محل واردات از کارخانه محل تولید داشته باشید.
روغن cbs تنها جایگزین کره کاکائو است که می شود در تولیداتی مانند شکلات و یا بستنی و لبنیات و حتی خامه های کیک و شیرینی از ان استفاده کرد.

خرید روغن جانشین کره کاکائو

خرید روغن جانشین کره کاکائو

خرید روغن جانشین کره کاکائو cbs سی بی اس اززمانی برای تولید کنندگان در انواع فله ۲۰ و یا ۲۵ کیلویی ان اهمیت پیدا کرد که قیمت کره کاکائو دارای اختلاف بسیار زیادی نسبت به روغن cbs شد.
با توجه به اینکه اسم ۲ کشور مالزی و هلند در بازار ایران در خصوص خرید روغن cbs مطرح است ما تمامی این برندهای وارداتی را در زمینه تامین مواد اولیه کارخانجات فعالیت داریم.

مرکز فروش روغن cbs در کرج

مرکز فروش روغن cbs در کرج

کرج به عنوان یک شهر صنعتی با تولیدات بسیار زیادی در زمینه مواد غذایی به خصوص در بخش قهوه و شکلات شناخته می شود باتوجه به اینکه کارخانجات تولید کننده مخصوصا شکلات و کیک و کلوچه نیاز به مواد اولیه ای به نام cbs دارند ما در این مرکز فروش شکلات تمامی این محصول را تامین می کنیم.

واردات روغن سی بی اس cbs

واردات روغن سی بی اس cbs

واردات روغن cbs توسط شرکت های مختلف بازرگانی انجام می شود این محصول از ۲ کشور مالزی و هلند بیشتر وارد کنندگان را دارد اگر چه خرید مستقیم از وارد کنندگان تقریبا کار دشواری است اما ما با توجه به اینکه این محصول را مستقیم از محل واردات به فروش می رسانیم بنابراین برای تامین مستمر در کنار کارخانجات تولیدی خواهیم بود.

فروش روغن cbs در اذربایجان

فروش روغن cbs در اذربایجان

استان های اذربایجان شرقی و غربی ۲ استان بسیار فعال در زمینه تولید شکلات و کیک و کلوچه هستند و کارخانجات تولید کننده بسیار زیادی را در خود جای داده اند، از جمله محصولاتی که در این ۲ استان فروش زیادی دارد روغن جایگزین کره کاکائو cbs است.
در این میان از تبریز به عنوان بزرگترین شهر این استان ها می شود نام برد که شاید بزرگترین تولید کننده شکلات در کشور هم باشد.

بهترین روغن cbs

بهترین روغن cbs برای تولید شکلات

در بازار مواد اولیه های بسیار گوناگونی برای تولید شکلات وجود دارد که در مورد روغن cbs که ۲ نوع قالبی و پوششی دارد اشاره می کنیم به بهترین برندهایی که تولید شده کشور مازی و هلند هستند.

  • روغن سی بی اس wbbfat
  • روغن سی بی اس سایم داربی
  • روغن سی بی اس موی
  • روغن سی بی اس اکسترا فت
  • روغن سی بی اس ایفکو
  • روغن سی بی اس کارگیل هلند
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام