خانه / پاستیل / مرکز فروش پاستيل های تركيه ای کیلویی

مرکز فروش پاستيل های تركيه ای کیلویی

پاستیل ترکیه

مرکز فروش پاستيل های تركيه اي کیلویی با توجه به استقبال خریداران عمده از پاستیل های ترکیه که دارای تنوع زیادی هم هستند.

انواع این محصول با تنوع طعم و شکل از قبیل پاستیل بستنی، چیپسی، نواری، خرسی و ۱۰ ها مورد دیگر از برندهای ترکیه به صورت کیلویی در این مرکز پخش به فروش می رسد.

 

فروش پاستیل های ۱ کیلویی ببتو

پاستیل ببتو با توجه به داشتن محصولات متنوع از قدرت بالایی برای فروش در بازار برخوردار است و البته قیمت های بالاتری هم نسبت به دیگر برندهای ترک دارد.

تنوع در این نوع برند به بالای ۵۰ مدل می رسد که باز تنوع در طعم  امار تولیدات این مجموعه تولیدی را بالا می برد شما می توانید انواع مدل ها و طعم های پاستیل ببتو را در بسته های یک کیلویی به صورت عمده از ما درخواست کنید.

تنوع در پاستیل ترکیه

تنوع در محصولات پاستیل شرکت های ترکیه

در ترکیه چند مارک خوب و رقابتی برای پاستیل فعالیت دارند که محصولات این شرکت ها در بازار ایران هم خود نمایی می کنند پاستیل خرسی هایی مانند ببتو، جیلوپی، پلی شما می توانید هر مدل از محصولات این مارک های ترکیه را برای خرید عمده از ما بخواهید و این مجموعه پخش هیچ محدودیتی برای تامین جنش مورد نظر شما ندارد البته با بهترین قیمت در بازار به شما عرضه می شود.

واردات انواع پاستیل مجاز

واردات انواع پاستیل به صورت مجاز

پاستیل هایی که در این مرکز پخش و در این سایت به فروش می رسد همه دارای مجوزهای قانونی است و دارای تاریخ مصرف که شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای نسبت به تهیه این جنس برای فروشگاه های خود اقدام کنید.
بهترین خرید جنس های خارجی هم مراکز فروش معتبر است با مراجه به این مراکز هم متنوع خرید می کنید و هم جنس اصل و همراه با قیمت های دست اول را دریافت می کنید.

مرکز فروش پاستیل های ترکیه

مرکز فروش پاستیل های ترکیه ای

مرکز فروش پاستیل های ترکیه ای در همه کالاها یکی از شرایط خرید موفق محل فروش است پاستیل های خارجی به خصوص ترکیه هم دارای این شرایط هستند و دارای مراکز فروش معتبر شما می توانید ۱۰۰ ها مدل در قالب مارک های معتبر ترکیه را با تماس با ما دریافت کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صادرات شکلات تولید کنندگان با (berkaman) بازرگانی برکامان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127844120
پست الکترونیکی: berkamanco@gmail.com
کانال تلگرام